TAV TEL GALVANİZ SAN. VE. TİC. LTD. ŞTİ. düşük, orta ve yüksek karbonlu soğuk çekilmiş tel, parlak soğuk çekilmiş tel, bakır kaplı tel, galvaniz kaplı tel, fosfat kaplı tel, siyah ve parlak tavlı bağ teli, vida – civata teli, aratavlı vida teli, somun teli, perçin teli, aksesuar teli gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.
 
Üretmiş olduğu endüstriyel teller başlıca Otomotiv, Beyaz Eşya Sektörü, bağlantı elemanları, mutfak eşyası ve aksesuarları, ambalaj, stand imalatı, yaylık teller olmak üzere bir çok sektörde ham madde ve ara mamul olarak kullanılmaktadır.
 
TAV TEL GALVANİZ SAN. VE. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yeni teknolojileri yakından takip etmeyi, müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak, çalışanlarının da katılımı ile kalite düzeyini ve verimliliğini yükseltmeyi benimsemiştir.
 
Kalitenin; kontrol edilerek ve geliştirilerek elde edileceğinin ve uygun malzemeler ile kaliteli ürünler tedarik edilmesinin bilinci ile, çalışanlarına uyguladığı eğitim ve motivasyon ilkesiyle, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu saygının gereği ile sektöründe lider firmalardan biri olmayı amaçlamaktadır.